Німеччина прийме бюджет за допомогою України – як ми знаємо – України


Наступного року Німеччина збільшить підтримку України.

Німеччина продовжить війну підтримку України і в 2024 р. Крім того, раніше запланована підтримка України може бути надана з федерального бюджету без прийняття рішення про її перевищення.

Його спікер Штеффен Гебестрайт розповів журналістам про плани коаліційного уряду. передає Укрінформ.

За словами спікера, Україні буде надана допомога.

«Якщо у 2024 році для підтримки України, в тому числі з боку міжнародних партнерів, знадобляться значні фінансові витрати понад попередньо оцінений рівень, Федеральний уряд запропонує Бундестагу Німеччини прийняти постанову про перевищення відповідно до ст. 115 розділ 2 речення 6 і 7… Українці повинні мати можливість протистояти агресії президента Росії Путіна в довгостроковій перспективі», – сказав він.

Gebestreit зазначає, що це важливий і чіткий сигнал про те, що міжнародна підтримка України не зменшиться.

«Фундаментальні виклики для Німеччини залишаються незмінними: напад Росії на Україну, який порушує міжнародне право, потребує підтримки Німеччиною України, а отже, свободи та миру в Європі», – сказав спікер.

У новому проекті держбюджету Німеччини на наступний рік він не вказав точної суми допомоги Україні, але раніше повідомлялося, що вона буде збільшена з 4 до 8 млрд євро.

Раніше ми повідомляли, що Німеччина надала Україні новий пакет військової допомоги, до якого увійшли, зокрема, боєприпаси, безпілотники, гранатомети та вантажівки.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що в Україні пропонується мобілізувати 450-500 тисяч людей. Люди
Следующий Прес-конференція Зеленського 19 грудня – про що говорив президент, головні заяви, усі новини

Нет комментариев

Оставить комментарий