Обмін полоненими 2024 – що сказав Зеленський у виступі 3 січня – Україна


Президент подякував кожному бійцю на передовій, який бере в полон окупантів і поповнює наш запасний фонд.

Президент України Володимир Зеленський давно називає доброю новиною звільнення з російського полону понад 200 українців, як військових, так і цивільних.

Ось про що він говорить він сказав у традиційному вечірньому зверненні в середу, 3 січня.

«Ми пам’ятаємо всіх українців, які перебувають у російському полоні. Була тривала пауза в обмінах, але перерви в обмінних переговорах не було. Ми використовуємо кожну можливість і пробуємо всі можливості посередництва. На кожній міжнародній зустрічі, яка може бути корисною, ми обговорюємо повернення наших полонених. І ми будемо далі працювати, щоб повернути наше… Все, що наше», – запевнив Володимир Зеленський.

За його словами, додому повернулися бійці ЗСУ, Нацгвардії, Прикордонної служби та ВМС. Більшість звільнених із полону були солдатами та сержантами, але були й офіцери.

«Дійсно хороший день для України. Частина наших воїнів є захисниками Маріуполя та «Азовсталі». Деякі з тих, хто зараз звільнений, навіть спочатку не мали інформації про те, що перебувають у полоні. І їх визнали зниклими безвісти. Дуже важливо зберегти надію», – зазначив український лідер.

Голова подякував усій команді, яка працює над забезпеченням продовження таких обмінів. «Буданов, Єрмак, Усов, Малюк, Клименко», – уточнив Зеленський.

“І, звичайно, я дякую кожному нашому бійцю на передовій, який бере в полон окупантів і поповнює наш обмінний фонд. Чим більше росіян ми візьмемо в полон, тим ефективнішими будуть переговори по обміну”, – наголосив він.


Зазначив: ТСН

Предыдущая В Україні перша родина купила новий будинок замість зруйнованого окупантами: як це зробити
Следующий Кровать Альбина, с мягкостью и комфортом, станет вашим идеальным местом для отдыха

Нет комментариев

Оставить комментарий