Обстріл Су-30 і Су-34 – чи критичні такі втрати для РФ?


Генштаб Збройних сил України підтвердив факт знищення російських винищувачів.

Військовий експерт Михайло Жирохов зазначив, що втрата кількох бійців для них не критична літак Росія, тому що російська авіапромисловість, що випускає бойові літаки, працює незважаючи ні на що.

Ось про що він говорить він сказав в інтерв’ю OBOZ.UA.

«Російська авіапромисловість, яка виробляє бойові літаки, працює. Дуже часто в російських пропагандистських каналах можна побачити сюжети про поставки нових партій Су-34 та інших літаків Мі-8. Тому я б не сказав, що Росія постраждала. критичні втрати, які так чи інакше впливають на його боєздатність.П’ятсот півтори тонни бомби долетіли до наших позицій і досі надходять.На передовій діють російські вертольоти, використовують протитанкові ракети та новітні ЛБКР (легкі, багатоцільові). роль керованої ракети – ред.). Тому тиші в повітрі немає і бути не може найближчим часом», – пояснив військовий експерт.

Нагадаємо, у зведенні 25 грудня Генштаб ЗСУ підтвердив, що протягом попередньої доби сили і засоби протиповітряної оборони України знищено два російські винищувачі-бомбардувальники Су-34 і Су-30.

Також 24 грудня бойові дії російських Су-30 тривали в напрямку Одеси на Чорному морі.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Терезам не варто забувати про друзів, а Козерогам побути на самоті: гороскоп по картах Таро на 25 грудня 2023 року.
Следующий окупанти вбили жінку - що відомо

Нет комментариев

Оставить комментарий