«Одна з найбільш чутливих «червоних ліній»: Клімкін говорив про надання дозволу Силам оборони вести вогонь із західної зброї по РФ


Нам надали обмежені можливості, але вони також є червоною лінією.

Зовнішні партнери України дозволили Силам оборони використовувати західну зброю для нападу на територію Росії. Щоправда, з дуже великими обмеженнями.

Про те, що ТСН в проекті «Нотатки». він сказав екс-глава МЗС України (2014-2019) Павло Клімкін.

«Американці та європейці вирішили, що можуть атакувати російську територію зі своєї зброї. З дуже великими обмеженнями, з консультаціями, з багатьма речами, які їм не подобалися, але вони мали на увазі дуже поступове збільшення ставок. Якщо воно загострюється, ось у чому справа. Це одна з найбільш чутливих «червоних ліній», – наголосив Павел Клімкін.

Водночас, торкаючись питання «підвищення ставок», нібито єдиного способу переконати РФ піти на діалог, глава МЗС підкреслив, що це не те, на що очікує Україна.

«Не той, який нам подобається, а той, який вони можуть собі дозволити, і вони прорахували, який, на їхню думку, ризик. Це, безумовно, найбільша ескалація з минулого року, коли було прийнято рішення щодо F-16. Я вважаю, що останні рішення, якщо брати їх усі в сукупності – про страйки, рішення на саміті G7 щодо використання російських активів, останні первинні та вторинні санкції США, «вдарили» по Московській біржі… Якщо Ми беремо весь пакет – емоційно F-16 були для нас дуже важливі, але системно весь пакет кращий», – підкреслив Клімкін.

Переглянути відео можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням: Що вони насправді сказали на Саміті миру? КОЛИ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ВІЙНА?

Нагадаємо, за нападом на нафтобази «Азовська» та «Азовнефтепродукт» у Ростовській області стояла Служба безпеки України (СБУ).

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Окупанти посилюють обстріли до кордонів Луганської області
Следующий Зеленський заявив, що для безпілотників СБУ відстань у півтори тисячі кілометрів не є проблемою

Нет комментариев

Оставить комментарий