Одним із ключових пріоритетів на 2024 рік Зеленський назвав радіоелектронну боротьбу


Одним із ключових пріоритетів на 2024 рік Зеленський назвав радіоелектронну боротьбу

Як повідомив президент, сьогодні він заслухав доповіді армії про ситуацію на фронті, а також доповіді МВС, ДСНС та обласної влади про роботу протиповітряної оборони.

«З початку року до сьогоднішнього дня було збито 359 «Шахедів». Точність наших захисників неба, робота з електронною боротьбою та підтримка кожного з наших партнерів з ППО буквально рятують життя. Ми працюємо над підвищенням ефективності наших мобільні вогневі групи та озброїти більше регіонів України системами радіоелектронної боротьби – це один із ключових пріоритетів цього року», – наголосив Зеленський.

Україна розвиває напрям радіоелектронної боротьби

Оскільки Росія використовує безпілотники та ракети проти українців, Україні потрібні засоби радіоелектронної боротьби. Як заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, Україна має амбіції перевести виробництво електронної зброї на ринок і відкрити його для підприємців.

Крім того, за словами Федорова, в Україні може бути створена окрема бригада радіоелектронної боротьби.

Що таке радіоелектронна боротьба і як вона впливає на хід війни України з РФ – читайте в матеріалі РБК-Україна.

Атака безпілотників в Україні

У ніч на 11 лютого російські війська знову атакували Україну з використанням ударних безпілотників “Шахед”. Противник застосував проти українців 45 ударних безпілотників, 40 з них знищено.

Над Дніпропетровською областю збили два ворожі безпілотники. Від падіння уламків постраждав чоловік. А в Київській області через падіння уламків збитих шахідів спалахнула пожежа.

Також ворожі безпілотники атакували Миколаївську область. Пожежа виникла на відкритій території об’єкта інфраструктури, пошкоджено адмінбудівлю, житлові будинки, автомобілі та газопровід. Одна людина постраждала.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Чи є в Україні інфраструктура для обслуговування літаків?
Следующий Російський капітан підтвердив ракетні обстріли України, відео

Нет комментариев

Оставить комментарий