Окупанти посилюють обстріли до кордонів Луганської області


Росіяни намагаються захопити кілька населених пунктів.

Російсько-окупаційна армія посилює обстріли з метою виходу на адмінмежі Луганська області, метою є захоплення населених пунктів Чернечин – Первомайське та Борова, незважаючи на значні втрати та опір ЗС України.

Про це йдеться в заява Третя окрема десантно-штурмова бригада.

«Лінія фронту Третього штурму в Харківській області, що межує з Луганською областю, сьогодні є одним із найінтенсивніших напрямків наступу противника. Частинам бригади протистоять 3-я і 144-а дивізії 20-ї армії РФ. – сказали військові.

3-тя бригада помітила, що ворог наступає танковими полками, залучаючи значну кількість артилерії та додаткові війська польського військового контингенту та спецназу. Використовує FPV, CAB і хімічну зброю.

«З травня бійці бригади вже знищили близько 1068 росіян і ще майже 2292, або триста, ворог штурмує наші позиції цілими взводами і ротами особового складу. Їхня швидка ліквідація компенсується поповненням живої сили 250-400 бійцями ЗС РФ на тиждень, незважаючи на переважаючу чисельність противника та відсутність резервів, бригада продовжує утримувати окремі рубежі понад місяць», – повідомили в бригаді. у своєму повідомленні. заява.

Нагадаємо, про це заявив генпрокурор Андрій Костін На Донеччині окупанти відрізали голову українському військовому.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський відреагував на напад Росії на Харків 22 червня
Следующий «Одна з найбільш чутливих «червоних ліній»: Клімкін говорив про надання дозволу Силам оборони вести вогонь із західної зброї по РФ

Нет комментариев

Оставить комментарий