Остаточної редакції закону про мобілізацію ще немає – новини 1+1 – Україна


Сам законопроект наразі на стадії розробки.

В Україні ще немає остаточної редакції законопроєкту про військову службу та мобілізацію. Зараз він у розробці.

Про це видання “РБК-Україна” він сказав Секретар парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко.

За його словами, Генеральний штаб Збройних Сил України представив свої пропозиції щодо розробки майбутнього законопроекту про мобілізацію та військову службу. Свої пропозиції готує і Міноборони.

«Все це може входити, а може і не входити в цей документ. Зараз сам законопроект знаходиться на стадії розробки. Коли він буде готовий і зареєстрований – точно ніхто не знає – цього чи наступного року», – – сказав Костенко.

Він також додав, що ще триває робота над внесенням змін до тексту майбутнього законопроекту, тому остаточної версії документу ще немає.

“Більше того, після реєстрації він ще отримає багато поправок від народних депутатів. Тому зараз варто добре і не поспішаючи над ним попрацювати. Якщо робоча група буде поспішати і не перевіряти всі стандарти, це може бути проблемний законопроект у майбутнє”, – додав секретар парламентського комітету

Нагадаємо, що гучний скандал із використанням швидкої допомоги нібито працівниками Одеського ТЦК вийшов на новий рівень.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая 22 грудня Зеленський зустрівся з Рустемом Умеровим
Следующий Росіяни везуть українських дітей до Москви: яка мета ворога

Нет комментариев

Оставить комментарий