OVA попереджає про можливі відключення електроенергії – Україна


Людей просять зменшити навантаження на мережі.

У Харківській області другу добу триває ліквідація наслідків масованих обстрілів енергетичної інфраструктури регіону. Можливі поселення в Харківській обл вимикання світла.

Про те, що повідомили Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

За його словами, завдані страйками збитки серйозні. окупанти випустили 22 ракети різних типів.

“Деякі харків’яни бачать результати роботи фахівців, які не покладаючи рук працюють у них вдома. Але роботи ще вистачає. Скоро ми плануємо вийти на пік ефективності. До можливого повторного зникнення світла потрібно готуватися заздалегідь: заряджені павербанки, необхідні запаси питної води та питного приладдя та питної «технічної води, продуктів харчування», — підкреслив Синегубов.

Він також зазначив, що енергетики просять зменшити навантаження на мережі, щоб якомога більше людей мали електроенергію. Мешканців області просять не користуватися одночасно надпотужними приладами та не вмикати їх у години пік.

«Також можливі тимчасові, планові відключення з технічних причин, щоб підключити якомога більше споживачів», — каже керівник «ОВА».

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський наслідки масованого ракетного удару. 22 березня. У багатьох населених пунктах вдалося відновити електропостачання. Найскладніша ситуація у Харкові.

Нагадаємо, вчора ввечері, 22 березня, у Харківській області сталася одна з наймасштабніших за масовістю та інтенсивністю атак на енергетичну інфраструктуру. У Харкові в режимі затемнення.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський спілкувався з Педро Санчесом – говорили про підтримку та допомогу
Следующий Цього тижня Зеленський розповів про невибіркові обстріли України

Нет комментариев

Оставить комментарий