Пакунок малюка: нові правила отримання |


Пакунок малюка — це адресна безповоротна соціальна допомога, яка надається додатково до грошової допомоги на народження дитини.

«Пакунок малюка» існує в двох варіантах — натуральному й фінансовому. Перший — це продукти першої необхідності для малюків та породіль. Такі набори в пологових будинках регіону ще є і їх можна отримати. Фінансовий варіант пакунку, рішенням Уряду, поки не видається, бо ж зараз скасована можливість відкривати нові грошові рахунки. Однак батьки, які вже мають відкриті картки у ПриватБанку, можуть отримати гроші. З іншими банками ми не працюємо», — сказала Вікторія Чернигіна, начальния управління сім’ї та соціальної підтримки населення департаменту соціального захисту населення Дніпро ОДА

Також нині зняті обмеження, щодо використання «дитячих коштів»: якщо раніше гроші можна було витратити виключно на товари для дітей, то нині це правило не діє. Як не діє і старий термін використання коштів. Раніше, якщо гроші не були використані протягом року, банк їх списував. За новими правилами, кошти можна використати впродовж усього воєнного стану та ще протягом місяця після його завершення.

Усього на соціальне забезпечення в березні Дніпропетровщина отримала майже 625 млн грн. Це кошти, в тому числі, на соцвиплати, пільги, субсидії, які вже почали надходити до банків регіону.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Красивый букет с доставкой – залог положительных эмоций
Следующий Види теплоізоляції Які теплові рішення ми пропонуємо

Нет комментариев

Оставить комментарий