Патріарха Кирила оголошено в розшук — що сталося — Україна


Росіянин Володимир Гундяєв фігурує у розшуковій базі МВС у категорії осіб, які переховуються від досудового розслідування.

Служба безпеки України оголосила у розшук 77-річного громадянина Російської Федерації Володимира Гундяєва, відомого під титулом патріарха Російської православної церкви Кирила.

Про це стало відомо з інформації, опублікованої у п’ятницю, 15 грудня, в оновленій базі розшуку Міністерства внутрішніх справ.

Патріарх Кирило фігурує у розшуковій базі у категорії осіб, які ховаються від органів досудового розслідування. Датою його “зникнення” вказано 11 листопада 2023 року, а місцем – столицю РФ місто Москву.

Володимира Гундяєва звинувачують за ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України – зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України, а також за ч. 2 ст. 437 КК – ведення агресивної війни чи агресивних військових дій.

У базі МВС зазначили, що розшукуваній особі обрано запобіжний захід — утримання під вартою.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України та Офіс Генерального прокурора зібрали докази протиправної діяльності глави РПЦ Володимира Гундяєва (відомого як патріарх Кирило), який сприяє збройній агресії РФ і заперечує військові злочини окупантів.

Читайте також:


Источник: ТСН.ua

Предыдущая На Волині "свідок Єгови", який має трьох дітей, відмовився від мобілізації: суд його покарав
Следующий Померів — про 100 днів на посаді голови Міноборони, новини 1+1 — Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий