Підприємець з Дніпра відкрив цех обсмаження кави завдяки урядовій програмі «єРобота».


 

Костянтин Ткаченко вже не перший рік займається продажем якісної кави. Він відкрив вже декілька кавʼярень, після чого задумався про розширення власної справи.

 

«А як можна бути впевненим, що відвідувач отримає якісну каву? Звісно зробити її самому. Саме таким чином і з`явилась перша роздрібна точка з продажу обсмаженої кави та власний бренд», — розповів підприємець.

 

Дізнавшись про можливість розширити власний бізнес, Костянтин склав бізнес-план та подав заявку. Він пройшов співбесіду та отримав позитивне рішення від Державного центру зайнятості.

У вересні підприємець отримав кошти та закупив необхідне обладнання та сировину. Тепер спеціальний млин для виготовлення кави різних видів буде виробляти якісний продукт.

Крім того, у бізнесмена працюватимуть двоє працівників – маркетолог та бариста, який буде проходити навчання з налаштування кавомашини та помелу зерна.

 

ℹ️Бажаєте отримати від держави фінансову допомогу? Беріть участь у грантовій програмі «єРобота». Для цього потрібно розробити бізнес-план та надіслати заявку через портал «Дія».

 

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая В Миколаєві розповіли, як громадянам захистити свої трудові права під час карантину
Следующий В рамках постоянного диалога с союзниками руководитель

Нет комментариев

Оставить комментарий