Підприємниця з Дніпропетровщини виграла грант від держави на розвиток свого бізнесу. 


 

Леся Гладковська взяла участь у проєкті «єРобота». Вона отримала мікрогрант на розвиток власного виробництва з пошиття верхнього одягу.

 

«Я починала з невеликого приміщення та декількох працівників, дуже добре виходило, зʼявились клієнти, багато постійних. Згодом вирішила модернізувати виробництво та вийти на європейський ринок з якісним українським одягом. Для цього було потрібне дороговартісне обладнання, сучасні швейні та вишивальні машинки», — розповіла підприємниця.

 

Жінка ретельно склала бізнес-план і подала заявку на порталі Дія. Завдяки попередньому досвіду підприємницької діяльності та чіткому плану дій захист бізнес-ідеї перед комісією обласного центру зайнятості пройшов успішно. Рішення Державного центру зайнятості також було позитивним.

 

Наразі Леся Гладковська вже отримала кошти, закупила багатофункціональну машину преміум-сегменту з комп’ютерною точністю і високою якістю, яка вміє вишивати найскладніші дизайни.

 

За державною програмою «єРобота» бажаючі можуть отримати мікрогрант на створення або розвиток бізнесу – від 50 до 250 тис грн. Для цього потрібно розробити бізнес-план та надіслати заявку через портал «Дія». Найцікавіші проєкти отримають фінансування.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Служитимуть суспільству: курсанти Дніпропетровського університету внутрішніх справ склали Присягу працівника Національної поліції  
Следующий Микола Лукашук відвідав центр психічного здоров’я та медичної реабілітації у Кам’янському 

Нет комментариев

Оставить комментарий