Піонтковський представив головне завдання Путіна, яке він продасть росіянам


Диктатор Путін хоче дотримуватися «почесної нічиєї».

Вашингтонський політичний експерт Андрій Піонтковський вважає, що російський диктатор Володимир Путін ви повинні зберегти владу в країні, яка програла війну. І тепер його завдання вчепитися за якусь «почесну долю» у війні з Україною, яку він зможе продати своєму населенню.

Він говорив про це в інтерв’ю».Еспресо“.

«Цей почесний розіграш — це план, якого Україна була змушена дотримуватися весь час, так званий корейський варіант. Подивіться, як це здорово: Північна Корея, Південна Корея, війна припинилася, Північна Корея залишилася диктаторським режимом, Південна Корея стала. Велика країна через 50 років, але Україна ніколи на це не погодиться», – зазначив він.

За словами Піонтковського, Путін розуміє, що до рішучого кроку Заходу залишилося дуже мало часу.

“Я пропонував це в кожній своїй промові за останні три місяці – щоб стерти останню червону лінію, вона полягає в тому, що за штурвалом західних літаків повинні бути тільки українські пілоти, які пройшли західну підготовку. Сто, а краще двісті , літаки в небі України за кілька тижнів вирішать результат війни, адже з їх допомогою Україна остаточно вижене російське угруповання з Криму, що потягне за собою. політичний крах режиму», – каже експерт.

За його словами, Франція наближається до цього з кожною заявою президента Еммануеля Макрона.

«Під час зустрічі в Нормандії він зробив дві заяви. Перший – Франція надає «міражі». По-друге, Франція надає технічних радників та інструкторів», – підсумував політолог Андрій Піонтковський.

Нагадаємо вам про це Путін відреагував на початок мирного саміту в Швейцарії.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Волкер висловив стурбованість сигналом, який Путін отримає щодо України
Следующий Зеленський заявив, що Україна готує нові кроки після мирного саміту

Нет комментариев

Оставить комментарий