Після гучного дипломатичного скандалу Дуда зробив нову заяву – ТСН, новини 1+1 – Świat


Дуда повторив позицію Польщі щодо російської агресії проти України.

Президент Польщі Анджей Дуда виправдовувався після дипломатичного скандалу, заявивши, що «Україна повинна відновити контроль над визнаними міжнародним співтовариством територіями, включно з Кримом».

Про це говорить президент Республіки Польща він сказав в інтерв’ю Польському радіо 24.

“Щодо мого інтерв’ю в п’ятницю, прошу звернути увагу на умовність цього інтерв’ю. Це не була напружена розмова з політиком. Це було інтерв’ю, яке ми частково сприймали як спокійну, невимушену розмову на різні теми, не обов’язково дуже серйозні. Що стосується нашої позиції щодо російської агресії проти України і того, як має закінчитися війна, то це відновлення міжнародного права», – пояснив він.

На цьому наголосив Дуда відновлення міжнародного права означає «повернення України до її міжнародно визнаних кордонів, до повного контролю над територіями, які є міжнародно визнаними територіями України, включаючи Крим».

Він нагадав, що російська агресія проти України почалася зокрема з окупації Криму.

“І ця окупація Криму триває досі. Росія має залишити окуповані території України. Україна має відновити контроль над усіма територіями, визнаними міжнародним співтовариством. Це має бути кінець цієї війни “, – виправдовувався Дуда.

Нагадаємо, в інтерв’ю польському Channel Zero лідер Польщі Анджей Дуда засумнівався в тому, що Крим належить Україні і Київ зможе звільнити півострів від російської окупації.

Читайте найважливіші новини дня:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський наказав створити війська безпілотних систем
Следующий Зеленський хоче нову топ-команду – The Times Новини ТСН 1+1 – Polityka

Нет комментариев

Оставить комментарий