Погашення боргів України перед кредиторами з країн G7 продовжено до березня 2027 року – Гроші


Згідно з новою угодою, погашення боргів України продовжено до кінця березня 2027 року.

У четвер, 21 грудня, міністр фінансів України Сергій Марченко підписав зміни до Угоди про призупинення погашення державного боргу з групою офіційних кредиторів України з країн G7 та Паризького клубу.

Про те, що повідомили у прес-службі Мінфіну.

Згідно з новою угодою, погашення боргу України продовжено до кінця березня 2027 року, що відповідає завершенню поточної програми EDF МВФ. Це зменшить навантаження на бюджет України під час війни.

Серед підписантів були представники урядів Канади, Франції, Німеччини, Японії, Великої Британії та Сполучених Штатів Америки.

«Я вдячний партнерам з країн G7 за розуміння потреб України в умовах війни. Досягнення сьогоднішньої домовленості про перегляд боргу дозволяє нам знизити навантаження на бюджет до завершення програми МВФ і зберегти валютну ліквідність для підтримки соціальних витрат. Це добровільне призупинення погашення боргу є частиною пакету міжнародної підтримки на 122 мільярди доларів, яку надають партнери України», – зазначив Сергій Марченко.

Міністр фінансів також відзначив важливість збереження фінансових ресурсів, зокрема шляхом забезпечення зовнішніми приватними кредиторами України максимально прийнятного режиму боргу до завершення терміну призупинення обслуговування боргу, який вони забезпечують у серпні 2022 року.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів України Сергій Марченко заявив, що в січні-лютому 2024 року Україна опиниться під загрозою фінансування видатків держбюджету через недостатню допомогу західних партнерів.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Харьковский обмен валюты для путешественников: важные советы и рекомендации
Следующий "Ця істота завжди хотіла багато крові": ясновидиця з Підкарпаття передбачила, коли помре Путін

Нет комментариев

Оставить комментарий