Поки Захід погрожує Путіну введенням військ в Україну, ЗСУ насилу зводять кінці з кінцями – ЗМІ


Поки політики та ЗМІ на Заході зосереджені на дебатах щодо можливого розміщення військ НАТО в Україні, що призвело до нової хвилі загроз з боку Москви, війська Києва продовжують вести виснажливі бої з росіянами, борючись із критичною нестачею боєприпасів. і зброї.

Українська армія намагається утримувати довгу лінію фронту на півдні та сході країни проти триваючих – а часом і шалених – атак Росії. Підрозділи відчувають дедалі більшу нестачу живої сили та досі позбавлені західних боєприпасів та сучасного озброєння, необхідного для ЗСУ. Водночас останні події, особливо щодо можливого розгортання військ НАТО в Україні, викликали нові ядерні загрози з боку Путіна та відволікли світ від справді важливого.

Він про це пише Newsweek.

«Найбільша, найгостріша небезпека все ще існує на лінії фронту в Україні. Нестача боєприпасів величезна, а російський тиск інтенсивний. Захід паралізований страхом. Тепер усі червоні лінії, які ми перетнули, не принесли Армагеддон, якого ми так боїмося», – сказав він. анонімний європейський дипломат.

Інший європейський чиновник, який також побажав залишитися неназваним, припустив, що Москва насамперед хоче використати стурбованість альянсу для подальшого обмеження західної допомоги Києву.

«Сумніваюся, чи вдасться змінити розрахунки Росії одним лише відправленням автобусів в Україну. Я впевнений, що росіяни добре знають, хто і що робить в Україні», – сказав він.

“Україні потрібні боєприпаси та протиповітряна оборона, і саме на цьому потрібно негайно зосередити увагу”, – додав чиновник.

Сам президент Володимир Зеленський та українські чиновники постійно закликають до збільшення кількості озброєння, швидкості та регулярності його поставок.

«Тримання України в умовах штучного дефіциту озброєнь, особливо артилерії та стрільби, дозволяє Путіну адаптуватися до нинішньої інтенсивності війни», – сказав президент.

Водночас російські війська продовжують просуватися південним Запорізьким фронтом, намагаючись відновити контроль над територіями, звільненими ЗСУ влітку 2023 року.

Народний депутат і голова комітету у закордонних справах цього органу Олександр Мережко заявив Newsweek, що Київ віддає перевагу боєприпасам, а не «західним чоботам на землі».

«Було б краще, якби наші союзники надіслали достатньо зброї, а не посилали війська. У мене таке враження, що це не відволікає увагу від теми військової допомоги. Навпаки, наші західні союзники будуть більше зацікавлені в наданні Україні більшої військової та матеріальної допомоги, а не в посиланні власних військ», – сказав він.

«Заява президента Макрона справді важлива, оскільки вона відповідає на «стратегічну двозначність», яка змушує Кремль так нервувати та навіть істерити. З психологічної точки зору важливо показати Кремлю, що «всі варіанти розглядаються». Це заплутає Путіна і зробить його менш впевненим», – додав Мережко. .

Нагадаємо, раніше президент Франції Еммануель Макрон розкритикував ініціативу щодо передачі Україні мільйона ракет з ЄС. Він заявив, що таке втручання було необдуманим з боку Євросоюзу, оскільки на той час у нього не було цього мільйона боєприпасів.

Тоді президент Польщі Анджей Дуда підтримав свого французького колегу і заявив, що постачання боєприпасів для Збройних сил України потрібно значно збільшити, оскільки це дуже важливо.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський прокоментував чеську ініціативу щодо боєприпасів для України
Следующий Зеленський закликав партнерів передати далекобійну зброю

Нет комментариев

Оставить комментарий