Польські фермери почали масові протести з вимогою імпорту з України (карта)


У Польщі починаються протести великих фермерів.

IN Польща У середу, 24 січня, починається масштабна загальнонаціональна акція протесту аграріїв з вимогою захистити свою діяльність від імпорту з третіх країн, зокрема України.

Про те, що звіти Видання RMF 24.

Протести з тракторами та іншою технікою на дорогах заплановані у понад 150 містах по всій Польщі. Передбачається, що акції протесту матимуть форму не блокади, а повільного руху колони або демонстрації по дорозі.

Аграрії вимагатимуть припинити «неконтрольований імпорт сільськогосподарської продукції з України та інших країн поза ЄС, яка не відповідає європейським стандартам».

Карта фермерських протестів у Польщі

Польські фермери наполягають на тому, що перебувають у неконкурентоспроможному становищі через те, що у своїй діяльності вони зобов’язані дотримуватися ряду правил і додатково витрачати кошти на конкретну діяльність, спрямовану на захист навколишнього середовища, тоді як ці вимоги не поширюються на виробників. в третіх країнах.

Також хочуть закликати до підготовки «стратегії вступу України до ЄС у сфері сільського господарства» з розділенням на сектори.

Ще одна вимога протестувальників – переглянути спільну європейську аграрну політику. Зокрема, вони незадоволені низкою обмежень, пов’язаних з Європейською зеленою угодою, і хочуть змін і більшої “гнучкості” в національній стратегії на весь період до 2027 року.

Нагадаємо вам про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 21 січня зустрівся зі своїм польським колегою Дональдом Туском. Вони обговорили багато питань двосторонньої співпраці, зокрема: вільний рух товарів через кордон, розвиток транскордонної інфраструктури та співробітництво в енергетичній сфері.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая хто може отримати два паспорти - України
Следующий Зеленський прокоментував катастрофу Іл-76 під Білгородом

Нет комментариев

Оставить комментарий