Польські перевізники мають намір заблокувати пункт пропуску на кордоні з Україною до весни


Протестувальники мають намір продовжувати блокаду до 8 березня.

У понеділок, 18 грудня, польські перевізники збираються відновити блокаду пункту пропуску “Ягодин – Дорогуськ” на кордоні з Україною та погрожують, що перекриття триватиме до весни.

Про це один із лідерів протесту Павло Озигала повідомив польському виданню RMF24.

За його словами, протестувальники мають намір продовжувати блокаду до 8 березня.

Українські водії обурені такою ситуацією. Пропонують їх випустити із Польщі, а потім не пускати.

Польські водії в ідентичній ситуації з іншого боку кордону. Крім того, вони скаржаться, що їх виганяють із системи електронної черги. Скасування цієї електронної черги є однією з вимог польських перевізників.

Зараз у черзі на кордоні з польського боку перебувають понад 2 тисячі українських вантажівок. Оскільки за добу через пункт пропуску “Ягодин – Дорогуськ” може проїхати близько 650 вантажівок, то під час майбутнього протесту черга виросте вдвічі.

Черга у Дорогуську розтягнулася на 70 кілометрів і сягає містечка Пяски Свидницького повіту. Час очікування реєстрації – приблизно 100 годин.

Тим часом черга до переходу з України до Гребенного становить 30 км і там – близько 500 вантажівок. Час очікування на заїзд – 125 годин.

Нагадаємо, окружний суд у Любліні у Польщі дозволив перевізникам відновити протест на кордоні з Україною на пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ” після того, як місцева влада заборонила його.

Читайте також:


Источник: ТСН.ua

Предыдущая Бебі-бум у полярників: на станції "Академік Вернадський" з'явилися перші субантарктичні пінгвінці (унікальні фото)
Следующий Буданов про проблеми з набором новобранців — Україна.

Нет комментариев

Оставить комментарий