Польський уряд сподівається розблокувати кордон з Україною до нового року


Тема змін до чинної Угоди з ЄС про лібералізацію вантажних перевезень для українських перевізників не є предметом обговорення.

У п’ятницю, 22 грудня, після зустрічі в Києві заступник міністра інфраструктури Павел Ганзарж висловив сподівання, що питання протестів польських далекобійників на кордоні з Україною буде вирішене до кінця року.

Про це він повідомив на прес-конференції, передає Новини з неба.

У столиці України польський чиновник зустрівся із заступниками міністра розвитку муніципалітетів, територій та інфраструктури України Сергієм Деркачем та Юрієм Васьковим.

«Ключовий підсумок зустрічі – узгодження спільних позицій щодо розблокування кордону. Сторони досягли згоди щодо компромісних рішень та їх реалізації. повідомили до Міністерства реконструкції.

Наступним етапом цього процесу мають стати переговори на рівні Міністерства інфраструктури та мітингувальників.

“Питання змін до чинної Угоди про лібералізацію вантажних перевезень не обговорюється”, – підкреслили в українському відомстві.

Нагадаємо, 6 листопада польські перевізники оголосили про блокування кордону з Польщею. Страйкарі вимагають відновлення дозвільної системи для українських перевізників та обмеження їх кількості до рівня до повномасштабного російського вторгнення.

Спочатку польські перевізники заблокували рух вантажівок на трьох пунктах пропуску: Корчево – Краковець, Гребное – Рава Руська та Дорогуськ – Ягодин, а потім додали пункт пропуску Медика – Шегіні. 11 грудня страйкарі розблокували рух вантажівок Ягодин – Дорогуськ, але 18 грудня польські перевізники знову заблокували цей пункт пропуску.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Живуть у підвалах без води та їжі: скільки людей залишилося в Авдіївці і чому вони не виїжджають?
Следующий як 29-річний волонтер із Закарпаття усиновив трьох дітей - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий