Померів — про 100 днів на посаді голови Міноборони, новини 1+1 — Україна


Померов назвав п’ять ключових пунктів.

Міністр оборони Рустем Умеров підсумував ключові результати його команди за 100 днів роботи. До них він відніс поширення нових технологій у Силах оборони, прозорі закупівлі та низку інших досягнень.

Про це йдеться на сайті Міністерства оборони України.

Нові технології для війська

Завдяки процедурам Fast Track для технологій РЕБ, РЕР, FPV-дрони потраплятимуть у війська в обхід бюрократичних процедур. Від розробки до підписання контракту буде не більше двадцяти днів.

Крім того, Міноборони почало закуповувати БПЛА та РЕБ.

“Наступного року отримаємо нову якість та кількість забезпечення військ БпЛА (включаючи FPV-дрони) та засобами РЕБ. Ті обсяги, які ми закладаємо у план, раніше вважалися немислимими. Партії FPV та РЕБ вже замовляємо в українських виробників”, – йдеться у повідомленні.

Прозорі закупівлі

У Міноборони запустили Державний оператор тилу. Це агенція для всіх нелетальних закупівель.

“Департамент, на якому раніше було зосереджено все та який став розплідником корупції – розформовується. Його керівник – під слідством”, – повідомили у Міноборони.

Читайте ведучі новини дня:

Цифровізація невідворотна

У Міноборони розгорнули систему електронного документообігу між військовими та цивільними шпиталями, військовими частинами та ТЦК та СП. Пораненим військовослужбовцям не потрібно особисто возити документи до військової частини після рішення ВЛК про відпустку чи непридатність.

Також повідомляється, що було введено електронну чергу на ВЛК, завдяки якій військовослужбовці можуть записуватися на проходження гарнізонного ВЛК заздалегідь та дистанційно.

Рекрутинг

Також у Міноборони розповіли про запуск проекту рекрутингу до Сили оборони. Це означає, що фахівці мобілізуються до лав Збройних сил на конкретні посади, що відповідають їх професійним навичкам та бажанню бути корисним в армії.

Вже чотири великі компанії допомагають війську знаходити кваліфіковані кадри – Lobby X, Work.ua, Robota.ua та Olx.ua. Вже є перші результати.

Виробництво озброєння в Україні

Україна підписала меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними зі США. Було проведено два форуми Оборонних Індустрій DFNC1 – у Києві та Вашингтоні – зібрали майже пів тисячі передових виробників озброєння.

“Маємо десятки нових контрактів між компаніями про спільне виробництво або обмін технологіями”, – розповіли в Міноборони.

Читайте також:


Источник: ТСН.ua

Предыдущая Патріарха Кирила оголошено в розшук — що сталося — Україна
Следующий У Києві комунальники зняли диких звірів, які приходять до годівниці: відео

Нет комментариев

Оставить комментарий