«Посвята молодих лікарів» — в Дніпропетровському регіональному центрі родинного здоров’я з’явилась нова традиція |


 

Сьогодні вперше була проведена урочиста церемонія випуску лікарів-інтернів, які переходять на роботу у медичний заклад. А також — посвята тих, хто тільки прийшов до інтернатури.

«Символічно, що випускний наших інтернів – 9 серпня — співпадає з Днем святого цілителя Пантелеймона (цей святий у християн здавна вважається покровителем медиків та хворих). Тож ця подія стане для нас започаткуванням добрих традицій, та служитиме знаком вдячності всім медикам та науковцям, які готують наступні покоління фахівців лікувальної справи. А для наших молодих колег – ще одним особливим моментом у їх житті», — розповів генеральний директор закладу.

В 2022 році на базі центру здоров’я  навчання пройшли 45 інтернів. З них — 10 випускників вже закінчили інтернатуру, 25 — тільки почали.

Загалом за 40 років існування інтернатуру на базі медзакладу пройшли близько двох сотень інтернів.

На базі Центру працює 7 кафедр Дніпропетровського державного медичного університету.

«Тут студенти-медики проходять інтернатуру за спеціалізацією: педіатр, неонатолог, акушер-гінеколог, хірург дитячий, анестезіолог, анестезіолог дитячий, отоларинголог, отоларинголог дитячий», — розповіла ректорка Дніпропетровського державного медичного університету Тетяна Перцева.

!IMG_2784 !IMG_2795 photo_04_y photo_4 photo_5! photo_06_y photo_6 photo_74_y photo_79_y photo_512_y

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Дітей з найважчими формами інвалідності із закладів соціальної сфери Дніпропетровщини евакуювали до Європи |
Следующий ✅ Працевлаштування переселенців на Дніпропетровщині: скільки людей вже мають роботу, які є напрямки та де шукати вакансії? |

Нет комментариев

Оставить комментарий