Повістки на тимчасові пункти пропуску в Києві: чи можна їх там оформити – роз’яснення КГВА


У КМВА уточнюють, що ТЦК та СП відповідно до своїх функціональних повноважень не виконують функції охорони.

Другу добу в соцмережах кияни повідомляють про тимчасове перекриття доріг по місту, куди нібито виписують громадянам повістки. Мешканці пишуть у соцмережах, що повістки видавали на блокпостах біля стадіону «Спартак» та на житловому масиві Виноградар.

Перебої в русі будуть ще два дні.

Що стосується блокпостів, то, як запевнили в KGW, вони з’явилися в місті тимчасово, у зв’язку з тим, що 25-28 грудня в різних районах Києва проходять навчання.

Вони організовуються за участю ГУ оборони міста Києва у взаємодії з Головним управлінням Національної поліції, державними патрульно-поліційними та іншими структурними підрозділами.

Блокпости для екстрених викликів не встановлено

У Київміськвійськуправлінні порталу ТСН.ua запевнили, що на блокпостах, які тимчасово з’явилися в місті, не можна оформити повістки під час навчань.

“На тимчасових блокпостах навчання проводяться силами Угруповання сил і засобів оборони міста Києва. Підрозділи, залучені до навчання, мають чітко визначений план дій, зокрема перевіряють транспортні засоби, документи, елементи охорони блокпосту, деякі показові, пошукові та протидиверсійні заходи, ці навчання є перевіркою заходів безпеки». – повідомили порталу ТСН.ua у прес-службі КГВА.

Що стосується видачі викликів на тимчасових блокпостах, то, згідно з планом навчань, вони там не повинні видаватись, але ніхто не буде перешкоджати присутності представників ТЦК та СП на такому блокпосту.

Не повинні, але мають право

«Територіальні центри комплектування та соціального захисту населення відповідно до своїх функціональних повноважень не здійснюють охоронні функції, тоді як відповідно до чинного законодавства та правового режиму воєнного стану представники ТЦК та СП мають право виконувати свої безпосередні функції. діяльності на території міста Києва в порядку, дозволеному законодавством», – пояснюють у прес-службі КГВА.

Вони наголошують, що не знають про видачу повісток на тимчасових пунктах пропуску.

«Для отримання детальної інформації про місцезнаходження та кількість вручених повісток звертайтесь до обласних центрів комплектування та соціальної допомоги», – зазначає KSVA.

Нагадаємо, нардеп розповів, яку відповідальність несуть особи, які проходять військову службу за кордоном.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая ДБР перевіряє екс-заступника голови Нацполіції в Тишлеку на незаконне збагачення
Следующий у Швеції обговорюють збільшення виробничих потужностей - новини 1+1 - Світ

Нет комментариев

Оставить комментарий