пояснення коменданта Київської області – новини 1+1 – ТСН Ексклюзив


У Київському районному штабі розповіли про цілі заходів безпеки.

Коли йдеться про здійснення протидиверсійних та охоронних заходів та поява блокпостів По Київській області ходило багато чуток.

Веб-сайт ТСН.ua Про справжню мету цих подій я вирішив запитати командувача Київської області підполковника Руслана Олійника.

З чим пов’язане посилення протидиверсійних та охоронних заходів у Київській області та як довго це триватиме?

– Подібні заходи в області відбуваються стабільно один-два рази на місяць.

Тепер за дорученням керівника КОВА Руслана Кравченка будуть вживатися контрдиверсійні та охоронні заходи, які погоджені з військовим командуванням.

Їхня мета – виявлення та запобігання переміщенню диверсійно-розвідувальних груп, екстремістів, терористів, осіб, які перебувають у розшуку, контрабанді зброї, боєприпасів та вибухівки.

Також планується виконання завдань з перевірки та огляду майна та транспортних засобів на блокпостах. Для цього в області будуть проведені контрдиверсійні заходи. Вони триватимуть з 28 грудня по 6 січня.

Ходять чутки, що шукатимуть тих, хто ухилятиметься від мобілізації. Це правда?

– Пошуково-фільтрувальна діяльність спрямована на всіх, хто порушує закон. Ці події стосуються не лише жителів Києва та Київської області. Зараз ці регіони є транзитною зоною, через яку переїжджають жителі з усієї України. Тому в рамках фільтраційної діяльності ми обробляємо оперативну інформацію та проводимо спільні заходи з Національною поліцією України та СБУ. Немає вузького ефекту, якого ми хочемо досягти в цих заходах – це комплекс завдань, пов’язаних з питаннями безпеки.

– Ці події пов’язані з підвищенням мобілізації в регіоні?

– НІ. Всі заходи в Київській області планові. Конкретних вказівок щодо збільшення мобілізації немає. Їх точно не було.

– На блокпостах виписуватимуть повістки?

— Тільки певним чином.

Наприклад, якщо поліцейські на базі перевіряють особу і бачать, що вона перебуває в розшуку як ухилена від призову або не поновила реєстраційні дані в ТЦК та СП, то, звісно, ​​в цьому випадку працівники територіального таким громадянам підрозділ видаватиме рекрутинговий центр.

Однак це не буде масова видача повісток, як люди можуть собі уявити. Цього точно не станеться. Це заходи безпеки, які ми здійснюємо за дорученням військового командування та голови КОВА.

Нагадаємо, голова Національної поліції України Іван Виховський заявив: Чи випише поліція повістку до TCC?.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Ракетний удар по Харкову - Головне управління розвідки прокоментувало неправдиві заяви РФ
Следующий Командувач Київської області пояснив створення нових блокпостів

Нет комментариев

Оставить комментарий