Прес-конференція Зеленського відбудеться 19 грудня – що про це відомо?


Коли він відбудеться і яка буде тема?

Про те, що глава держави спілкуватиметься з журналістами, повідомляється в повідомленні, розміщеному на сайті Канцелярії президента. Там повідомили, що зустріч призначена 19 грудня.

Що стосується теми, то, судячи з назви, вона стосуватиметься результати рік.

«Остання прес-конференція президента України Володимира Зеленського відбудеться у вівторок, 19 грудня», – повідомляє сайт ОП.

Однак з міркувань безпеки час і місце прес-конференції не розголошуються.

Акредитація ЗМІ

На підсумкову прес-конференцію Президента можуть бути акредитовані представники ЗМІ один кореспондент, один оператор і один фотограф.

Зверніть увагу, що акредитація ЗМІ більше не доступна. Кінцевий термін подачі заявок закінчився вчора о 16 годині.

Про дату та місце проведення журналістам буде повідомлено листом із підтвердженням акредитації.

Перша рекордна прес-конференція Зеленського

Перша велика прес-конференція президента Володимира Зеленського відбулася в жовтні 2019 року. Поки що глава держави брав участь лише в коротких брифінгах і спільних прес-заходах зі світовими лідерами.

Тоді прес-конференція на Kiev Food Market тривала знамениті 14 годин, що стало новим світовим рекордом за тривалістю. На зустріч були запрошені близько 300 журналістів.

Якою була остання зустріч Зеленського зі ЗМІ?

Востаннє президент зустрічався з представниками ЗМІ 6 червня, коли в нашій країні відзначають День журналіста. Він тривав лише півтори години і проходив у Маріїнському палаці за круглим столом. На засідання було запрошено лише 18 представників і лише українські ЗМІ.

Раніше Зеленський організував велику прес-конференцію з нагоди річниці вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2023 року. Глава держави відповідав на запитання близько 2,5 годин у прямому ефірі, а також були присутні близько 320 журналістів із 170 видань, у тому числі іноземних ЗМІ. акредитований на заході.

Детальніше про новаторські прес-конференції українського лідера читайте в матеріалі РБК-Україна «Від фудкорту до метро. Як проходили прес-конференції Зеленського та про що говорив президент.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая де курсуватиме ретро-поїзд — Україна
Следующий ТСН.19:30 – пряма онлайн-трансляція підсумкового вечірнього випуску новин за 18 грудня

Нет комментариев

Оставить комментарий