Президент провів нараду у Кривому Розі |


Володимир Зеленський особисто обговорив ситуацію в районі з керівництвом обласної та міської військових адміністрацій. Головне питання – оперативна обстановка на території Криворізького району Дніпропетровщини.

Перед головою держави звітував командувач оперативного угруповання військ «Каховка», генерала Михайло Драпатий. Він розповів про стан справ у військових частинах та підрозділах, які стоять на захисті Криворізького району.

На нараді були присутні очільник Дніпропетрлвської ОВА Валентин Резніченко, начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул, очільник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко та голова фракції «Слуга народу» в Криворізькій міській раді Олександр Фастовець. Олександр Вілкул доповів Володимиру Зеленському про функціонування міста в умовах воєнного стану. Він зазначив, що робота усіх комунальних служб міста триває в штатному режимі. Місцеві мешканці та вимушені переселенці забезпечені продуктами харчування, медикаментами і речами першої необхідності.  

Окремо підняли питання про  функціонування підприємств важкої промисловості у Кривому Розі в умовах воєнного стану та створення умов для відновлення їх повноцінної роботи.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Росія знищує українську мову на окупованих територіях |
Следующий Повітряне командування «Схід» відзначає шосту річницю створення з‘єднання |

Нет комментариев

Оставить комментарий