Президент України оголосив про початок податкової реформи — Офіційне інтернет-представництво Президента України


Президент України оголосив про початок податкової реформи — Офіційне інтернет-представництво Президента України
6824 d8edc8bb8afb460809b8bba058878785 1647327818 large


Президент України оголосив про початок податкової реформиПрезидент України Володимир Зеленський розповів про перші два кроки податкової реформи в країні.

У зверненні Глава держави повідомив, що Кабінет Міністрів розробив та узгодив пакет рішень для підтримки української економіки, щоб бізнес працював і люди мали роботу там, де безпека це дозволяє.

«Перше. Починаємо податкову реформу. Замість ПДВ та податку на прибуток даємо ставку 2% від обороту та спрощений облік. Для малого бізнесу – а це перша й друга групи ФОПів – ставимо добровільну сплату єдиного податку. Тобто якщо зможете – сплачуйте. Не можете – немає питань», – зазначив Президент.

Другим кроком буде максимальна дерегуляція бізнесу.

«Скасовуємо всі перевірки для всіх бізнесів. Щоб усі працювали нормально. Щоб міста оживали. Щоб усюди, де немає бойових дій, продовжувалося життя. Умова лише одна: ви забезпечуєте нормальну роботу свого бізнесу в межах українського закону», – зауважив Володимир Зеленський.

Він додав, що це лише два початкові кроки податкової реформи, далі буде.

 Источник: Президент Украины https://www.president.gov.ua/

Предыдущая Відповідальність за воєнні злочини для російських військових неминуча – звернення Президента України — Офіційне інтернет-представництво Президента України
Следующий Ситуація на Дніпропетровщині – стабільна і контрольована, – голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук

Нет комментариев

Оставить комментарий