Прифронтові країни НАТО підтримують ідею Макрона ввести війська в Україну – FT


У своїй ідеї щодо військ НАТО в Україні Макрон знайшов «прихильність до членів НАТО на передовій».

Все більше країн НАТО підтримують ідею президента Франції Еммануеля Макрона ввести війська в Україну. Фінляндія, зокрема, вважає, що Росію необхідно «змусити вгадати межі підтримки Києва Заходом».

Про це пише видання Financial Times..

“Це не час відправляти солдатів на землю (в Україну – ред.) і на даному етапі ми навіть не хочемо про це говорити. Але в довгостроковій перспективі, звичайно, ми не можемо нічого виключати”, Про це заявила міністр закордонних справ Фінляндії Еліна Валтонен.

Автори публікації вважають, що «зауваження Валтонена, повторені лідерами та офіційними особами в країнах Балтії, підкреслюють, що «Макрон знайшов прихильність передових членів НАТО».

«Чому ми повинні, особливо не знаючи, куди приведе ця війна і що буде далі, розкривати всі свої карти? Я дійсно не знаю”, – додав Валтонен.

Прем’єр-міністр Литви Інгріда Сімоните також високо оцінила спробу Макрона створити “стратегічну двозначність”.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна заявив, що втручання Макрона “трохи розбудило європейських лідерів – замість того, щоб відправляти туди війська, безпечніше відправляти зброю і гроші” в Україну.

FT зазначає, що Фінляндія та країни Балтії також об’єднуються навколо традиційних французьких ідей щодо того, щоб ЄС відігравав більшу роль у спільних військових закупівлях та співпраці в оборонній промисловості, маючи бюджет для підтримки цього. Однак країни Балтії залишаються скептичними щодо посилення оборонної ролі ЄС за рахунок НАТО, незважаючи на сумніви щодо прихильності США до альянсу, якщо Дональд Трамп повернеться до Білого дому.

Нагадаємо, раніше ми публікували матеріал про те, які країни НАТО готові ввести свої війська в Україну і коли.

використання Starlink в Україні.

Головні новини сьогоднішнього дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський розпорядився спростити виробництво безпілотників FPV в Україні
Следующий Укрзалізниця та UAnimals ухвалили таке рішення після скандалу з нацгвардійцем та його службовим собакою

Нет комментариев

Оставить комментарий