Пріоритетом Зеленський назвав виробництво безпілотників далекої дії


«Сьогодні у мене була зустріч з Мінстратегпромом. Олександр Камишин доповів про результати роботи з виробництва безпілотників та боєприпасів», – йдеться у повідомленні.

За словами президента, виробництво нарощується. Також додаються нові предмети та розробляється нова зброя.

“Вітчизняне виробництво безпілотників, ракет і техніки – це буквально виробництво нашої свободи, свободи українців і України. Тому що в таких умовах, у повномасштабній війні, основа свободи – сила”, – сказав президент.

Зеленський подякував усім працівникам військово-промислового комплексу, які дають Україні силу. Окремо міністр доповів йому щодо виробництва безпілотників великої дальності, що є одним із ключових завдань ОПК.

Виробництво зброї в Україні

Як раніше зазначив президент Володимир Зеленський, Україна має стати достатньо сильною та ефективною, щоб Росія знала, що знайде відповідь на кожен удар. Для цього необхідно посилити створення російської зброї.

Україна вже виробляє далекобійну зброю. Наприклад, фахівцям вдалося розробити нову версію ракет великої дальності «Нептун». Зокрема, нещодавно стало відомо про початок масового виробництва безпілотників, які є своєрідним еквівалентом іранських «Шахедів».

Як повідомив голова Мінстратегпрому Олександр Камишин, Україна значно збільшила виробництво боєприпасів. Наприклад, міни – 42 рази, артилерійські снаряди – майже 3 рази.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Кого мобілізують у лютому та куди направлять служити: який порядок призову
Следующий Історія кохання маріупольських прикордонників, які потрапили в полон

Нет комментариев

Оставить комментарий