Про наслідки повідомили в “Укренерго” – ТСН, новини 1+1 – Україна


Орендарі б’ють по електромережі.

Російські ракети та безпілотники завдали значної шкоди українським електростанціям. Цього року це вже третя масована атака на українське покоління.

Про те, що повідомили в Укренерго.

До ранку знеструмлені були 399 населених пунктів у Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Харківській та Херсонській областях.

Крім того, вночі є росіянин БПЛА пошкодив обладнання на одній зі станцій Укренерго.

“Сьогодні вночі російський БПЛА пошкодив обладнання на одній із станцій “Укренерго” в Дніпропетровській області. Частково знеструмлені домогосподарства та окремі промислові споживачі. На ранок знеструмленими залишаються 507 домогосподарств та 28 юридичних споживачів. Процес відновлення енергопостачання триває» – триває процес відновлення енергопостачання.

Нагадаємо:

11 квітня російська армія знову атакувала українську енергетику, внаслідок чого було пошкоджено Сумську ТЕЦ та Повністю зруйнована Трипільська ТЕЦ у Київській області.

За даними «Центренерго», в результаті масових ударів Росії в Україні було знищено 100% цілої генерації. За словами голови наглядової ради ПАТ «Центренерго» Андреа Гота, це стало найбільшим викликом за всю історію компанії.

Російська Федерація завдає нищівного удару по українській енергетиці. Тільки в березні російські атаки знищили 80% потужностей ТЕС ДТЕК. Навіть за наявності необхідних матеріалів усунення пошкоджень може зайняти багато місяців, якщо не більше.

Про це пише відоме американське видання “The Washington Post”. За даними видання, РФ має перевагу, оскільки Україна не має достатньої ППО. Електростанції можна легко атакувати знову.

Росія неодноразово атакувала українську енергомережу – з лютого 2022 року теплоелектростанції ДТЕК стали жертвами понад 160 атак. За минулий опалювальний сезон таких страйків було понад 40. Після того, як хвиля обстрілів у Росії минулої зими призвела до масових відключень електроенергії по всій країні в найхолодніші місяці року, ДТЕК відновив роботу енергоблоків, але більшість об’єктів знову була зруйнована. ДТЕК також використав майже все своє резервне обладнання для усунення пошкоджень від інших російських атак, що ще більше ускладнило поточний ремонт.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський пояснив, якою він бачить Україну в майбутньому
Следующий Наддержава «Допомога ЗСУ» з Київстар посилює зв’язок для ППО – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий