Путін боротиметься до остаточної перемоги – Боррель


Жозеп Боррель закликав активніше підтримувати Україну.

Високопоставлений дипломат ЄС Жозеп Боррель наголосив, що президент Росії Володимир Путін найближчим часом не припинить повної агресії проти України, оскільки вирішив боротися до остаточної перемоги. Дипломат закликав активніше підтримувати Україну.

Про це він заявив в інтерв’ю Опікун.

«І якщо ми швидко не змінимо курс, якщо ми не мобілізуємо всі наші можливості, це дозволить Путіну виграти війну в Україні», — сказав Боррель.

Дипломат також підкреслив, що в Україні існує ризик для існування Європейського Союзу, тому слід звернути увагу на небезпеку, яка «виходить із великої країни» і загрожує європейській демократії.

«Путін вирішив продовжувати війну до остаточної перемоги. Успіх (Росії – ред.) залежить від того, щоб на полі бою було якомога більше людей… І якщо ми швидко не змінимо курс, якщо не мобілізуємо всі свої можливості, Путін виграє війну в Україні», – підкреслив Жозеп Боррель.

Глава дипломатії ЄС зазначив, що Путін не може задовольнятися “шматком України” і дозволити решту території належати Євросоюзу. Крім того, він очікує, що вибори президента США створять для нього більш сприятливий сценарій.

Нагадаємо, Боррель говорив про небезпеку для ЄС і закликав до мобілізації.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая У Чернігівській області росіяни напали з дрона на людей під час роздачі хліба (фото)
Следующий у Кременчуці в квартирі вибухнула граната - ТСН, новини 1+1 - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий