Ракетні обстріли кожні 2-3 дні: експерт назвав два сценарії російських ударів по Україні


Олександр Коваленко розповів, скільки ще РФ може завдати ракетних ударів по Україні.

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко припустив, що Росія може накопичити до 500 ракет калібру Х-505 і Х-101. Цього може вистачити РФ на 5 масованих обстрілів, інакше окупанти обмежать застосування ракет і завдаватимуть ударів частіше.

Ось про що він говорить він сказав в інтерв’ю ТСН.ua.

«Є два сценарії. Про сценарій масового страйку говорить Юрій Ігнат. Вони використовують велику кількість авіаносців з досить старих літаків Ту. Тому вони повинні підготувати амуніцію для техніки і так далі. Вони також повинні самі обслуговувати літаки. Після кожного такого польоту вони вимагають обслуговування і навіть дрібного ремонту. Тому не все так просто. І тому мають бути перерви по 4-5 днів», – пояснив він.

Експерт додав, що росіяни можуть обмежити використання ракет і завдавати ударів кожні 2-3 дні.

“Вони можуть використовувати сценарій з травня-червня 2023 року, коли вони скоротили використання ракет, запустивши 15 повітряних об’єктів. Можуть це робити кожні 2-3 дні. Бо один Ту-95, якщо він не перевантажений, може везти з Від 2 до 4 ракет і може перейти на цей варіант, щоб «тероризувати» Україну», – пояснив оглядач.

Олександр Коваленко додав, що орієнтовно РФ може накопичити до 500 ракет.

“Якщо вони хочуть показати, що у них багато ракет і хочуть усіх розбомбити, вони дуже швидко вичерпають цей ресурс. Тому що росіяни з вересня до кінця грудня 2023 року, враховуючи їх виробництво і можливості, десь до півтисячі ракет Х-101, Х-505 і “Калібр”. Вже використали 160 ракет. Тобто їх вистачить ще на 4-5 масованих ракетних ударів. Я думаю, вони це зроблять або вдадуться до використання обмежених боєприпасів. ,” він сказав.

Нагадаємо, Коваленко припустив, що вона хоче знищити РФ у Києві.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Обстріл Покровської 6 січня – Зеленський пообіцяв відповідь
Следующий Окупанти активізують мобілізаційну діяльність у військах територіальної оборони

Нет комментариев

Оставить комментарий