Ракетні ресурси в РФ – ворог має недоторкані запаси – Україна


Противник працює над підвищенням своєї ефективності, використовуючи різні види зброї.

Росія здійснила масовані удари по Україні 29 грудня та 2 січня. вони свідчать про те, що Російська Федерація, нажаль, має в своєму арсеналі ще досить широкий спектр озброєнь, які вона може використовувати.

Про це в ефірі розповів засновник Благодійного фонду «Закриймо небо України», генерал, заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України (2006-2010) Ігор Романенко. «Еспресо».

Російська Федерація має невикористані резерви

Як зазначає генерал, хоч у росіян не вистачає сил розробляти щось нове, вони нещодавно розробили корабельні ракети «Циркон». Цю зброю можна використовувати не тільки на кораблях, але і в комплексі, а значить, воно універсальне.

«Наприклад, це як «Іскандер» при запуску оперативно-тактичних ракетних комплексів, а з літаків МіГ-31К використовуються модернізовані «Іскандери», завдяки чому швидкість «Іскандера», який в даному випадку називається «Кінжал», є гіперзвуковою. Це означає, що з літака ця ракета долає швидкісний критерій 5 Махів і стає важкою ціллю для протиракетної оборони», – прокоментував генерал.

Тому, зазначає Романенко, ми з нашими союзниками повинні працювати над виробництвом систем протиповітряної оборони, здатних знищувати, в тому числі «Циркон», який має дуже високу швидкість.

Водночас генерал зазначив, що під час таких атак, як 29 і 2 січня, ці ракети зношуються, що зменшує ймовірність таких атак. Це означає, що вони здатні виконати ще 3-4 ракетних удари.

“Хоча у них є незаймані резерви, враховуючи те, що РФ починає війну не стільки з Україною, скільки з НАТО. Вирішувати комплексний підхід до створення таких атак, які і скільки, це поза межами амбіцій Путіна. на даний момент після створення цих атак вони здійснюють спеціальні структури», – пояснив Ігор Романенко.

Раніше Юрій Ігнат прокоментував інформацію про те, що Україні нібито залишили ракети “для кількох ударів”.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая В Одеській області фельдшер надав Росії розташування ЗСУ та інформацію про аеропорт: заявив, що "не винен"
Следующий Як підвищити ефективність мобілізації: три важливі поради від військових

Нет комментариев

Оставить комментарий