Ракетні удари по Україні: спостерігач припустив, як часто їх може здійснювати РФ


Не варто забувати, що наш ворог постійно виготовляє ракети.

Росія відновила ракетні обстріли України, змусивши українців дивуватися, як часто ворог може це робити. Але тут питання поставлено не зовсім коректно.

Про те, що він написав військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

Є два варіанти

За словами оглядача, у майбутньому російські окупанти можуть застосувати два сценарії удару:

  1. Продовжуйте масові атаки комбінованим компонентом, як і в попередні дні, але в цьому випадку їх ресурси будуть вичерпані після 4-5 ударів такого рівня інтенсивності.

«В той же час, з урахуванням використання авіаційної, а потім і морської складових для нанесення ударів, перерва між цими ударами становитиме 72 години і більше і буде збільшуватися в міру втоми», – пояснив Коваленко.

2. Повернутися до травня-червня 2023 року, коли удари наносилися обмеженими боєкомплектами, 15, 20, 30 ракетами, але майже щоночі або кожні 2-3 дні.

«У цьому випадку поточного потенціалу може вистачити, щоб вони мали від 10 (максимум 30 ракет) до 20 (не менше 15 ракет) ударів. Це означає, що якщо вони перейдуть на мінімальну швидкість БК, то підвищать регулярність пострілів. страйки до півтора місяців з періодичністю 48 годин”, – зазначає він. оглядач.

Не варто забувати, що РФ запустила ракети в масове виробництво. Це відбувається постійно.

«З іншого боку, я не думаю, що вони настільки вичерпають боєприпаси, а це означає, що навіть за сценарію з мінімальними боєприпасами їхній потенціал не зможе розширити систему після травня-червня 2023 року. Ресурсів не буде. досить”, – підсумував він. Коваленко. .

Нагадаємо, 2 січня Російська Федерація завдала масованого ракетного удару по Україні. На жаль, щонайменше 5 людей загинули.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Чи може Росія взимку щодня бити по Україні: експерт розсекретив плани Путіна
Следующий 2 січня росіяни 121 раз обстріляли Херсонщину – куди вони приїдуть ТСН новини 1+1

Нет комментариев

Оставить комментарий