Ретроградний Меркурій з 13 грудня 2023 року по 2 січня 2024 року: який вплив – Астрологія


Зверніть увагу на період ретроградного Меркурія.

В астрології ретроградний Меркурій вважається періодом, протягом якого планета Меркурій рухається назад на небесній сфері, хоча насправді це пов’язано з рухом планети відносно Землі. Це явище відбувається в середньому кожні 3-4 місяці, і кожна менструація триває близько 3 тижнів.

З астрологічної точки зору вважається, що ретроградний Меркурій може впливати на спілкування, технології, мислення та планування. Однак слід пам’ятати, що астрологія не є науковою дисципліною і багато вчених вважають астрологічний вплив безпідставним.

Ось деякі аспекти, які астрологи пов’язують з ретроградним Меркурієм:

  1. Комунікаційні непорозуміння Вважається, що в цей період можуть виникнути непорозуміння, неправильне спілкування та затримка інформації.

  2. Технологічні проблеми: Існує думка, що технологічні пристрої та електроніка можуть працювати менш ефективно під час ретроградного Меркурія, тому рекомендується бути обережними, коли мова йде про питання, пов’язані з технологіями.

  3. Мислення та планування Деякі люди вважають, що це може бути час для роздумів, внутрішнього іспиту совісті та перегляду планів на майбутнє.

  4. Затримки в поїздках і зустрічах Існує думка, що ретроградний Меркурій може викликати затримки в планах подорожей і зустрічей.

Пам’ятайте, що це лише астрологічні переконання, і багато людей ставляться до них скептично. Якщо ви цікавитесь астрологією, ви можете використати цей час як можливість для самопізнання та підійти до нього як до часу, коли ви будете більш уважними у спілкуванні та плануванні.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, пророцтво, мольфарство, екстрасенсорика не є точними науками і прогнози не завжди точні на 100%. Інформація часто носить розважальний характер, тому сприймати її не варто серйозно, а лише як ймовірність подій, які може створити будь-яка людина, якщо у неї вистачить сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також прогноз таро на 2023 рік і подивіться, що нам пророкують карти.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Перші винищувачі F-16 готують до передачі Україні – Володимир Зеленський – Україна
Следующий 22 грудня Зеленський зустрівся з Рустемом Умеровим

Нет комментариев

Оставить комментарий