Резервні гроші: Рада пропонує ввести плату за відстрочку від мобілізації


Пропонується ввімкнути бронювання працівників для всіх підприємств, а не лише для критичних у списку Кабінету міністрів.

У Верховній Раді готують законопроект, який змінює підходи до бронювання військовослужбовців. Автори документу пропонують запровадити щомісячну виплату, яка гарантує відстрочку від мобілізації для різних категорій працівників.

Про це він повідомляє Forbes.

Співавтор законопроекту, народний депутат Дмитро Наталуха розповів, що в ньому пропонується дозволити бронювання працівників для всіх підприємств, а не лише для ключових з урядового списку. Головною умовою для цього буде ось що компанія повинна працювати «по-білому». і платити податки до державного бюджету.

Тому цей варіант зараз розглядається до 1,5% військової контрибуції слід додати фіксовану ставку 20 000 злотих. грн за кожного заброньованого працівника. Забронювати можна буде до 50% військовослужбовців.

Читайте найважливіші новини дня:

За словами Наталуха, за різними сценаріями фіксована ставка бронювання може приносити від 18 до 155 млрд грн на рік.

Видання з посиланням на законопроєкт вказує, що зараз в Україні зайнято 538 тис. осіб. чоловіків, у тому числі державних чиновників і службовців військової адміністрації.

До слова, ТСН.ua вже розповідав, на якому етапі зараз новий законопроект про мобілізацію: чому нардепи “заспокоїлися” та коли Рада ухвалить рішення.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що Росія повинна відчувати єдність Європи
Следующий Арахамія пропонує відправляти нардепів і чиновників на навчання разом з іншими українцями

Нет комментариев

Оставить комментарий