РФ не контролює своїх найманців: кубинці вбили командира окупантів


Російська Федерація не може контролювати найманців з глобального півдня.

Збройні сили Росія не в змозі контролювати найманців із глобального півдня. За словами партизанів, кубинські найманці, які билися на Покровському у складі 428-го мотострілецького полку, ліквідували їх командира. Причиною стали постійні приниження, побиття та позбавлення зарплати найманців з Латинської Америки.

Про те, що звіти партизанського руху «Атеш».

За даними руху, безпосередніх виконавців ліквідації російського командира вже передали до Ростовської області РФ.

Зокрема, командування полку звернулося до Генштабу з проханням замінити іноземних найманців російськими солдатами. Партизани додали, що їх агент буде постійно стежити за ситуацією та повідомляти нові подробиці.

«Можна сказати, що такі ситуації час від часу трапляються, але вони не стають публічними. Російська влада не щадить життя навіть своїх громадян, не кажучи вже про іноземців. Подумайте двічі, перш ніж вирішите взятися за таку підробіток. – попередили партизани.

Нагадаємо вам про це Росіяни все активніше вербують іноземних найманців для боротьби проти України. Але вони часто потрапляють на поле бою, не знаючи мови та не пройшовши навчання. Часто найманці самі здаються, розуміючи, що на передовій проживуть лише кілька годин.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Меркурій не ретроградний -
Следующий Зеленський сказав, коли може початися шлях до миру в Україні

Нет комментариев

Оставить комментарий