Різдво в Україні – привітання від Зеленського, Залужного та Шмигаля


У вітальному відео Зеленський закликав молитися за закінчення війни та перемогу, а також згадав, як змінилися подарунки, цінності та традиції українців.

«Наскільки важливо сьогодні не стільки те, як ми прикрашаємо свої домівки, скільки те, як ми їх охороняємо і прибираємо з них сміття – ми вимітаємо ворога зі свого дому. Як ми радіємо, коли помічаємо першу зірку на вечірньому небі і робимо це , я не бачу в ньому ворожих ракет і “шахідів”. Як радісно і голосно звучать сотні наших колядок і лише три слова: “Наліт готовий”, – сказав президент.

Глава держави також згадав тих, хто сьогодні захищає українців на передовій.

«Передріздвяний час – час найдовших ночей у році. Але завтра день починає світати, світло починає переважати. Світло стає сильнішим. І помалу, день за днем, темрява відступає. кінець втратить темряву. Зло програє. Сьогодні – це наша спільна мета, наша спільна мрія і про це сьогодні наша спільна молитва. За нашу свободу. За нашу перемогу. За нашу Україну», – підкреслив він. .

Верховний Головнокомандувач ЗСУ привітав українських військових, які захищають Україну, з Різдвом Христовим і закликав українців шанувати їхній подвиг.

«Вітаю вас зі світлим святом Різдва Христового! Усіх солдатів, матросів, сержантів і офіцерів, усіх воїнів, хто зі зброєю в руках бореться, щоб світ не поглинула темрява. Шануймо в ці дні тих, немає вже з нами тих, хто віддав своє життя за нашу країну, правду і свободу», – наголосив Залужний.

А прем’єр-міністр Шмигаль у своєму виступі нагадав, що саме завдяки воїнам українці святкують Різдво у вільній, незалежній, незнищенній Україні.

«І де б ми не були цього вечора – на передовій чи в тилу, вдома чи тимчасово, з друзями чи з братами, за сімейним столом чи в нічну зміну – ми разом. Бажаю кожному відчути добро і тепло незнищенної єдності українського народу», – сказав він.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая у Кременчуці в квартирі вибухнула граната - ТСН, новини 1+1 - Україна
Следующий Коли закінчиться війна в Україні: військові дали прогноз

Нет комментариев

Оставить комментарий