Росія бере ініціативу на фронті через чисельну перевагу – NYT


The New York Times зазначає, що перехоплення ініціативи пов’язане зі збільшенням втрат росіян на фронті.

За останні тижні російська окупаційна армія здобула невеликі територіальні здобутки на Східному фронті. Українакористуючись своєю чисельною перевагою.

Про те, що я пишу Нью-Йорк Таймс.

Видання зазначає, що, очевидно, останні події на фронті спонукали українську владу розглянути можливість мобілізації до 500 тисяч. солдатів, щоб продовжити боротьбу наступного року.

«Влада в Україні не хоче вдаватися до масової мобілізації через страх загострення соціальної напруги», – пише The New York Times.

У той же час російські війська підійшли впритул до міста Авдіївки, «оплоту України» в Донецькій області. Як зазначає “NYT”, захоплення Авдіївки стало б стратегічним успіхом Росії та ударом по моральному духу українців, адже місто є опорою української оборони в регіоні – а з 2014 року символом опору.

«Нещодавній російський наступ поблизу Авдіївки, а також навколо інших міст, таких як Куп’янськ, Бахмут і Мар’їнка, також є ще одним доказом того, що Росія рішуче перехопила ініціативу на значних частинах поля бою після того, як високопоставлений український генерал (виступ) занепокоїв командування – Командувач Збройних сил України Валерій Залужний – ред.) визнав, що літній контрнаступ застопорився», – йдеться у статті.

Видання зазначило, що Росія “домагається такого прогресу” на тлі політичної боротьби як у США, так і в Європі за подальшу військову допомогу Києву, яка “відчайдушно потрібна” Україні, щоб зберегти свою позицію по відношенню до Росії.

Як зазначає New York Times, перехоплення ініціативи пов’язане зі збільшенням втрат росіян на фронті.

«Я б сказав, що девіз їхніх атак: «У нас більше людей, ніж у вас боєприпасів, куль, ракет і куль», — сказав у коментарі один український військовий.

Нагадаємо, 19 грудня під час щорічної прес-конференції президент України Володимир Зеленський повідомив, що Верховний головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний і Генеральний штаб пропонувалося додатково мобілізувати 450-500тис. Люди.

Крім того, міністр оборони України Рустем Умеров дав інтерв’ю німецькому Bild. Про це пише видання, цитуючи його слова Міністерство оборони планує призвати його на військову службу з-за кордону українські чоловіки 25-60 років.

Згодом до Міністерства оборони він заперечував плани призов іноземців до лав Збройних Сил України.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що збиття Су-34 є одним із ключів до справедливого закінчення війни
Следующий Федоров розповів про втрати окупантів

Нет комментариев

Оставить комментарий