«Росія постійно зривала і вбивала»: Зеленський публічно прокоментував «пропозицію» Орбана


Зеленський заявив, що має бути “дуже чіткий план” припинення вогню.

Президент Володимир Зеленський це був перший раз, коли він говорив про це публічно “Пропозиція” прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо припинення вогню. За його словами, переговори про припинення вогню можливі лише на чіткій міжнародній платформі в присутності країн, лідерам яких довіряють.

Зеленського з цього приводу він сказав в інтерв’ю Bloomberg.

За його словами, Україна і світ багато років намагалися домовитися з Росією про припинення вогню, але стогони порушили зобов’язання.

Тому, за словами Зеленського, має бути “дуже чіткий план” припинення вогню, щоб Росія не використала цей час для повторного нападу.

Щодо припинення вогню (припинення вогню) я чітко сказав: у нас були сотні зустрічей щодо Мінських домовленостей, багато років тому сторони домовилися про припинення вогню між Україною та Росією, а Росія постійно все це зривала і вбивала наших людей». – він сказав.

Зверніть увагу на це Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан Під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським він запропонував “припинення вогню” та переговори з РФ.

ОП відповів так Україна має свій планяк досягти миру. Угорщина не перша країна, яка запропонувала Києву припинити вогонь.

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Сила карт Таро - вертикальне і зворотне значення і астрологія - Астрологія
Следующий 5 липня Зеленський спілкувався з Кейром Стармером

Нет комментариев

Оставить комментарий