Росія використовує у війні тактику амеби – естонський генерал


Окупанти невеликими силами намагаються тиснути на фронт.

Начальник Генерального штабу Сил оборони ЕстоніяГенерал-майор Енно Міц заявив, що російсько-окупаційні війська використовують у війні в Україні так звану тактику «амеби». Оскільки Росія не може зробити глибокий прорив, окупанти всюди експериментують з меншими силами і сподіваються, що раптом буде можливість десь повстати.

Про це він сказав в інтерв’ю ERR.

«Росіяни використовують так звану «тактику амеби». Свідомо чи ні, як я вже сказав, вони не мають можливості зробити глибокий прорив, але вони штовхаються скрізь, незважаючи на втрати солдатів і техніки, і сподіваються, що десь – раптом з’явиться можливість. Це їхня модель діяльності, яка характерна не лише для їхніх дій на полі бою, а й, можна сказати, у світовому масштабі, пояснив начальник Естонії. Генеральний штаб Сил оборони.

Енно Міц також зазначив, що останнім часом почастішали напади російських військ на Харків, а московські пропагандистські канали закликають знищити українське місто.

«Це навіть диво, що Харків ще не знищений, тому що він дуже близько до зони бойових дій», – додав він.

За словами Енно Міца, Росія намагається розширити лінію фронту, що, у свою чергу, змусить Україну розширити оборону.

«Росія, так би мовити, виробляє більше солдатів: справа в тому, що сьогодні вона має в Україні більше солдатів, ніж два роки тому. Але, знову ж таки, у них низький рівень підготовки, рівень командування, на груповому рівні останніми тижнями також були спроби комбінувати бронетехнічні атаки ротами, але це були досить поодинокі випадки», – сказав генерал-майор.

Нагадаємо вам про це Путін наказав окупувати Хасів Яр у «символову дату» – росіяни активізувалися та тиснуть на місто (карта).

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський хоче отримати додатковий IRIS-T з Німеччини
Следующий Намагалися засудити, бо воює за Україну: колишньому британському військовому терміново потрібна допомога (фото)

Нет комментариев

Оставить комментарий