Розстріл українських військових – з’ясувалося, кого вбили росіяни – Україну


Росіяни продовжують вчиняти військові злочини в Україні.

В одному з районів Запорізької області солдати російської армії розстріляли українських військових. Йдеться про бійців 82-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗСУ.

Про те, що звіти Десантно-штурмове командування Збройних Сил України.

У збройному конфлікті російські військові навмисно вбивали осіб, які охороняються. Це є порушенням Женевської конвенції про поводження з військовополоненими та інших норм міжнародного гуманітарного права.

Кого розстріляли окупанти?

Як зазначили в командуванні, йдеться про вбивство росіянами трьох бійців 82-ї окремої десантної бригади ЗСУ. Військовослужбовці випали зі строю внаслідок потрапляння в полон після отримання поранень та струсу мозку різного ступеня тяжкості.

«Злочин внесено до єдиного реєстру підготовчих розслідувань, матеріали справи будуть передані до Міжнародного кримінального суду. Рано чи пізно військові злочинці з РФ відповідатимуть за свої звірства перед Міжнародним кримінальним судом», – ефір. Запевняє штурмове управління.

Нагадаємо, в Україні визначили ймовірних підозрюваних у розстрілі трьох українських військовополонених у Запоріжжі. Це російські окупанти з 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії («Псковська десантна дивізія»).

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая В СБУ розповіли про затримання наркоторговців з Росії та Ірану – відео – Україна
Следующий Пенсіонер на півроку передав РФ військові об'єкти та дислокацію ЗСУ: сума його "заробітку" та пояснення дивують

Нет комментариев

Оставить комментарий