Салліван висловив те, що він бачить як перемогу України


Навіть незважаючи на напади Росії, Україна продовжує впроваджувати інновації.

Радник президента США з національної безпеки Джейка Саллівана вважає перемогою України, якщо вона вийде з війни суверенною, демократичною та вільною країною.

Про те, що я пишу “Інтерфакс-Україна”.

“Я сказав, що сьогодні Україна повинна перемогти. І що це означає? Це означає, що Україна вийде з цієї війни суверенною, незалежною, вільною, здатною стримати майбутню агресію, з сильною, динамічною демократією, з глибокими демократичними інститутами, з економіка, яка зростає не лише в традиційних сферах, а й у високих технологіях, у сферах, де ви впроваджуєте інновації, і навіть перед обличчям російських атак ви впроваджуєте інновації. Ось що означає перемога”, – сказав Салліван.

Зараз, за ​​його словами, «це має критично важливий військовий вимір, тобто забезпечення хоробрих українських солдатів необхідною підтримкою, припасами та зброєю, щоб вони могли ефективно робити те, що їм потрібно, на полі бою».

«Ми співпрацюємо в сфері розвідки, економічного співробітництва, у нас є дипломатія, яку ми реалізуємо разом, щоб працювати над демократичними та економічними реформами. Це комплексна, комплексна та спільна дія уряду США, яку наш президент визначив як ключовий пріоритет Сполучених Штатів, щоб Україна не лише перемогла, але й досягла успіху», – наголосив радник президента США.

Нагадаємо, Пентагон оптимістично дивиться на схвалення Конгресом США пакету допомоги Україні в 60 мільярдів злотих. За його словами, документ має “сильну підтримку” як республіканців, так і демократів у Конгресі.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Ракетний обстріл Києва 21 березня: перші наслідки - Київ
Следующий 21 березня Зеленський провів нараду щодо ситуації на фронті

Нет комментариев

Оставить комментарий