СБУ розкрила новий план щодо ухилень від наркотиків на Київщині: фото


Ділки продавали шахраям підроблені посвідчення співробітників “почесних консульств іноземних держав в Україні”.

IN Київська область затримано трьох торговців, які продавали фальшиві консульські довідки особам, які ухилялися від призову в армію.

Про те, що звіти СБУ.

За «пакет послуг» шахраї вимагали 10 тис. злотих. доларів з кожного шахрая. Також вони надавали якісні фальшиві документи, що посвідчують особу, для працівників почесних консульств іноземних держав в Україні. Крім того, надходили повідомлення про незаконний перетин кордону за фальшивими документами.

«Фігуранти справи вносили в «документи» персональні дані своїх клієнтів і додавали їхні фотографії. За зовнішнім виглядом підробка була високої якості та дуже нагадувала визнані дипломатичні посвідчення, отримавши фальшивий дизайн, спритники використовували її для введення в оману представників військкоматів та ухилення від призову на строкову військову службу.

За даними слідства, підсудні виготовляли підробки в підпільній друкарні, організованій на кшталт заводів їхніх друзів. У результаті СБУ затримала на гарячому трьох бізнесменів на Київщині, які отримували гроші за організацію втечі за кордон ухильника.

Шахраї вимагали 10 тис. доларів за «пакет послуг»

Під час обшуків у приміщеннях ділків та нелегальному цеху виявлено підроблені документи, що посвідчують особу, мобільні телефони, комп’ютерну техніку та інше обладнання, яке використовувалося у злочинній діяльності.

Зараз затримані бізнесмени ознайомляться з відповідними статтями Кримінального кодексу України:

  • Частина 2 28 абз. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань, вчинене за попередньою змовою групою осіб);
  • ч. 3 15 ч. 3 ст. 332 (замах на незаконне переправлення осіб через державний кордон України).

Наразі підозрюваним повідомлено про підозру та ведеться розслідування щодо притягнення до відповідальності всіх причетних до «схеми». Зловмисникам загрожує до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, з 18 травня ц.р Правила перетину кордону для чоловіків змінятьсявиявилося без якого документа їх не видадуть.

Читайте найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що Росія не зможе йти на Київ, як у 2022 році
Следующий Зеленський розповів про ситуацію біля міста Хасів Яр

Нет комментариев

Оставить комментарий