Схема виїзду за кордон на ім’я “кохання”: що придумують чоловіки, щоб уникнути мобілізації


Прикордонник розробив низку питань, які допомагають визначити, чи є шлюб військовозобов’язаного фіктивним.

Рік тому в соцмережах почали масово з’являтися пропозиції військовослужбовцям укласти фіктивні шлюби з жінками-інвалідами за гроші. Наприклад, у своїх оголошеннях жінки, які пропонують такий шлюб, вказують, що готові це зробити за суми від 2000 доларів.

Справжній шлюб з такою жінкою дає чоловікові право виїхати за кордон як супроводжуюча особа. За словами юристів, якщо жоден із подружжя не визнає, що шлюб є ​​фіктивним, довести, що він не справжній, вкрай складно. Однак у разі виявлення причетним до такого шахрайства може загрожувати кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

Як я дізнався? ТСН.uaОстанніми місяцями прикордонники спостерігають почастішання спроб чоловіків-військових супроводжувати своїх дружин-інвалідів для виїзду за кордон. Водночас прикордонник пояснює, що йдеться про випадки, коли шлюб є ​​фіктивним.

“Свідоцтво про шлюб є ​​офіційним документом. З іншого боку, шлюб за розрахунком – це шлюб, який укладається з метою отримання пільг. У цьому випадку чоловік, який одружився з жінкою-інвалідом, має право перетинати кордон під час воєнного стану та супроводжувати людину з інвалідністю, – розповіла речник Львівського прикордонного загону Олександра Кучковська. Як саме прикордонник виявляє фіктивність шлюбу – якщо говорити про це, то завтра нічого не розкриємо. По суті, це набір подій. Звертається увага на дати одружень, поведінку людей, задаються важливі питання про спільне життя. Бувають випадки, коли під час розмови жінка може зізнатися у своїй меті вийти заміж. Чоловіки теж впізнаються, але це рідше. Останнім часом таких випадків було багато

За словами Александри Кучковської, прикордонник має право вимагати від осіб, які перетинають кордон, документи TCC, які дають право на відстрочку.

Крім того, за словами прикордонника, останніми місяцями були випадки, коли різниця у віці між ймовірно фіктивним подружжям сягала 13 років.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Гончаренко представив оновлений законопроект про мобілізацію - те, що він пропонує - України
Следующий Чому росіяни запускають спочатку дрони, а потім ракети: експерт пояснив цинічну мету окупантів

Нет комментариев

Оставить комментарий