що кажуть у Держприкордонслужбі – Україна


Маршал Держприкордонслужби нагадав, що кордон можуть перетинати особи військовослужбовців, які мають військово-облікові документи та документи, що підтверджують відстрочку від призову.

У Держприкордонслужбі прокоментували повідомлення про проблеми з випуском за кордон чоловіків з інвалідністю III групи та багатодітних батьків.

Усі нюанси в ефірі ТСН пояснив диктор Держприкордонслужби Андрій Демченко.

“Є правила перетину державного кордону, в тому числі певні стандарти, які діють під час воєнного стану. Прикордонники суворо дотримуються регламенту. Люди, які перетинають кордон, також повинні дотримуватися цих стандартів”, – зазначив він.

Демченко нагадав, що прикордонники досить часто викривають підроблені документи, якими користуються біженці, які хочуть втекти з України.

“Виявляємо, що мета поїздки в деяких випадках не збігається з дозволеною в умовах воєнного стану. Прикордонники продовжують ретельно перевіряти умови виїзду тих категорій, які можуть виїхати з України. Змін у положеннях не відбулося” постанови уряду.Але щодо працівників Держприкордонслужба несе відповідальність за ретельну перевірку умов виїзду, і ми будемо це робити й надалі.

Перевіряємо документи, що підтверджують інвалідність, чи є дана особа багатодітним батьком. Ми перевіряємо, чи це фейк», – сказав Демченко.

Представник Держприкордонслужби нагадав, що особи, які проходять військову службу, мають документи військового обліку та документи про відстрочку від призову. Вони повинні мати це з собою витяги із засідань органів ТКК про надання відстрочки. Ці декларації можна отримати в TCC.

«Ми часто викривали фальшиві документи про багатодітність або фальшиві свідоцтва про народження. Тому прикордонники мають право перевіряти документи, видані ТЦК», – підсумував він.

Нагадаємо, що в мережі почали масово з’являтися повідомлення про проблеми з виїздом чоловіків за кордон. Зокрема, повідомлялося, що 29 грудня прикордонники припинили випуск чоловіків з інвалідністю 3 групи та осіб, які супроводжували інвалідів.

Також повідомлялося, що багатодітні батьки не закінчили навчання. Для отримання відстрочки від чоловіків вимагали пред’явити військово-облікові документи з ТКК.

ТСН.ua зібрав усе, що відомо про посилення контролю за чоловіками, які мають право на проїзд.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Співачка та блогерка з Москви приїхала в Карпати: чим це для неї закінчилося (фото)
Следующий Новорічний подарунок: українські хакери зупинили роботу платіжних терміналів у Росії

Нет комментариев

Оставить комментарий