що кажуть у Раді – новини 1+1 – Україна


За словами Даниїла Гетьманцева, всі мають однаково жертвувати здоров’ям, свободою та майном, інакше сама ідея боротьби та перемоги буде дискредитована.

Ідея бронювання працівники до мобілізації, якщо вони сплачують не менше 6 тис. грн податків на місяць, є дискримінацією. Тому навряд чи він отримає підтримку.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна він сказав Голова фінансового комітету Верховної Ради Даніїл Гетьманцев.

“Такі пропозиції є дискредитованими з кількох причин – професія, територія, внутрішньо переміщені особи, майновий стан. Це порушує основний принцип, яким має керуватися воююча країна – справедливість для жертви”, – сказав він.

За словами голови фінансового комітету Ради, вони в будь-якому випадку повинні пожертвувати своїм здоров’ям, свободою і майном, інакше сама ідея боротьби і перемоги буде дискредитована.

Гетманцев нагадав, що дискусія про звільнення від мобілізації за майновим цензом, т.зв. податок на боягузтво, з різним ступенем напруги триває в суспільстві з 24 лютого 2022 року.

«Я не вважаю, що дискусія, яка вкотре активізувалася, має перспективу», – сказав народний депутат.

Гетманцев зазначив, що під час війни не платити податки і працювати “під столом” абсолютно аморально.

“З іншого боку, ми розуміємо, що встановлення критеріїв у вигляді певних чітких цифр посадових окладів, особливо тих, що значно перевищують середній по країні, є несправедливим. Тому що отримувати цю зарплату – це не тільки і не стільки моя воля, скільки праця. умови ринку, в яких «На жаль, «Поки що попит на робочу силу перевищує пропозицію. Більше того, ми розуміємо, що на прифронтових територіях рівень зарплат і попит ще нижчі», — пояснив народний депутат.

Нагадаємо, зараз точиться дискусія про резервування високооплачуваних чоловіків: які можуть бути звільнені від мобілізації.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Ракетний обстріл Покровська та Рівного - сюжет ТСН - Ексклюзив ТСН
Следующий Засоби радіоелектронної боротьби в Україні будуть звільнені від сплати ПДВ і мита – Зеленський підписав закон

Нет комментариев

Оставить комментарий