що ви можете зробити – астрологія


що ви можете зробити - астрологія

Важливо знати про особливості цього астрологічного періоду.

2 січня 2024 р. Меркурій перестав бути прямим; Наступного разу ця планета повернеться до ретроградного руху 1 квітня.

Ми зібрали для вас поради, що робити, коли Меркурій спрямований прямо, тобто рухається прямо.

Коли планета Меркурій стає прямою, це означає, що вона перестала рухатися «назад» у своєму ретроградному русі, що може відчуватися як затримка або перешкода в деяких аспектах вашого життя. Коли Меркурій стає прямим, настає час переоцінки, планування та реалізації нових ідей. Ось кілька порад на цей період:

  1. Перевірте свої плани. Перевірте свої плани та цілі. Подумайте, чого ви хочете досягти, і внесіть необхідні зміни.

  2. Зв’язок: Меркурій асоціюється зі спілкуванням. Використовуйте цей період для усунення непорозумінь і покращення спілкування з оточуючими людьми.

  3. Перегляньте договори та угоди: Якщо ви плануєте підписати контракти чи угоди, перегляньте деталі та переконайтеся, що вони відповідають вашим очікуванням.

  4. Організація та планування: Настав час зосередитися на організації власної діяльності та плануванні. Розставте пріоритети та дійте для досягнення своїх цілей.

  5. Самовдосконалення: Використовуйте цей період для особистого розвитку та навчання. Отримайте нові навички та практикуйте саморефлексію.

  6. Важливі рішення: Якщо ви відкладали якісь важливі рішення, це може бути чудовий час, щоб прийняти їх і реалізувати.

  7. Зверніть особливу увагу на комунікаційні та технічні аспекти: Оскільки Меркурій асоціюється з комунікацією та технологіями, приділяйте пильну увагу деталям у всіх комунікаційних і технічних аспектах життя.

Загалом, ртуть, якщо її зробити прямою, може допомогти підвищити ефективність і прискорити процеси. Використовуйте цей період для досягнення своїх цілей і покращення різних аспектів свого життя.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, пророцтво, мольфарство, екстрасенсорика не є точними науками, а передбачення не завжди точні на 100%. Інформація часто носить розважальний характер, тому сприймати її не варто серйозно, а лише як ймовірність подій, які може створити будь-яка людина, якщо у неї вистачить сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая 3 січня Україна повернула 230 полонених
Следующий Зеленський заговорив про обмін полоненими 3 січня

Нет комментариев

Оставить комментарий