що відомо про Hamster Kombat – Україна


Клікерна гра Hamster Kombat, де потрібно заробляти монети за кліки і виконання завдань, має російський домен.

Популярна в Україні кликерка «Хом’як Комбат» має російське коріння.

Він про це пише AIN.UA.

Першим це помітив користувач X під ніком «Zlata Prague». Вона написала, що в грі немає політики конфіденційності і в реферальних посиланнях фігурує слово «кент», яке схоже на сленгове слово «кент», яке використовується в Росії.

Але найголовніше вона зазначила, що у гри є російський домен. AIN.UA вирішив перевірити це через сервіс, за допомогою якого можна отримати інформацію про доменне ім’я сайту – WHOIS.

З нього випливає, що Hamster Kombat зареєстрований групою RU-CENTER, одним з найбільших реєстраторів доменних імен і хостинг-провайдерів, що входить в холдинг РБК. В іншій реєстрації для реєстранта або адміністратора вказана столиця Росії Москва.

Hamster Kombat, гра про хом’яків у Telegram, має російський слід

Hamster Kombat, гра про хом’яків у Telegram, має російський слід

В Україні Hamster Kombat став популярним завдяки обіцянкам легких грошей, а також завдяки поширенню інформації про нього в Instagram, Tik Tok і Telegram. Меми про цю гру вже стали хітом Інтернету.

Пишуть, що Hamster Kombat копіює популярний додаток Notcoin, в якому також потрібно клацанням заробляти монети, які потім можна обміняти на криптовалюту. Однак російське походження гри може викликати занепокоєння щодо безпеки серед українців. Попри все Компанії в країні-агресорі зобов’язані зберігати внутрішні дані користувачів на серверах і надавати їх на запит силовикам.

Нагадаємо, у соцмережах поширюють скарги користувачів на пошкоджені акаунти Telegram. У новій шахрайській схемі Telegram отримує повідомлення від одного з контактів користувача з проханням проголосувати за дівчину, яка нібито бере участь у танцювальному конкурсі та є донькою чи онукою її друзів.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський провів переговори з генсеком ООН Гутеррішем – про що йшлося
Следующий Страйк в Епіцентрі в Харкові: кількість поранених і загиблих зросла

Нет комментариев

Оставить комментарий