Школярі з Дніпропетровщини отримали нагороди на міжнародному конкурсі Genius Olympiad. |


 

Цьогоріч на фінал конкурсу, який відбувся в режимі онлайн у місті Нью-Йорк (США), учасники із понад 57 країн світу подали 1609 проєктів.

Незважаючи на розв’язану російською федерацію повномасштабну жорстоку війну, від української команди участь у Міжнародному конкурсі взяли 77 школярів, семеро із них – представники Дніпропетровщини, вихованці Дніпропетровського відділення Малої академії наук України.

Вони отримали одну бронзову нагороду (топ 31-50%) та три почесні відзнаки (топ 51-70%).

Попередньо учасники міжнародного етапу перемогли на всеукраїнському.

3 листопада 2021 року у Вашингтоні Національний центр «Мала академія наук України» підписав контракт про створення в Україні першої національної Олімпіади Геніїв. Таким чином, Україна першою у світі отримала від США ліцензію на проведення Genius Olympiad Ukraine.

Для участі у Genius Olympiad Ukraine свої роботи подали 58 вихованців Дніпропетровського відділення Малої академії наук України, з яких до захисту у Києві були запрошені 56 учасників. Фіналістами стали також ще 21 учень, які подавав свій проєкт самостійно.

Довідково: Олімпіада Геніїв – це міжнародний конкурс проєктів екологічного спрямування для школярів 8-11 класів, метою якого є сприяння глобальному розумінню екологічних проблем і досягненню сталого розвитку.

Учасники змагаються у шести категоріях: наука, бізнес, креативне письмо, мистецтво, музика та короткометражний фільм.

«Загалом протягом 2021-2022 навчального року 103 вихованці Дніпропетровського відділення МАН взяли участь у 14 міжнародних заходах, із них 8 міжнародних конкурсів і 4 міжнародних конференції. Маємо 9 золотих, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.
Щодо заходів всеукраїнського рівня, то протягом 2021-2022 навчального року 613 вихованців взяли участь у 9 конкурсах і 5 конференціях», — розповіла начальниця гуманітарного управління обласної ради Лілія Гиренко.

 

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Привітання голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука з нагоди Дня Національної поліції України |
Следующий У Сурсько-Литовській громаді готують укриття в навчальних закладах і допомагають переселенцям. |

Нет комментариев

Оставить комментарий