«Штурмовик усвідомлює, на який ризик йде!»: військовий розповів про відбір у компанію Kraken


Штурмовик – одна з найскладніших спеціальностей, каже військовий.

Найголовніше в роботі штурмовика – це духовний елемент. Це показує ваш характер. Так вважає командир десантно-штурмової роти спецназу Головного управління розвідки “Кракен” з позивним “Чіча”.

В ексклюзивному інтерв’ю ТСН.UA він розповів, хто такі штурмовики спецпідрозділу “Кракен”, що між ними спільного та чим унікальні.

«Я вважаю, що кожен штурмовик «Кракен» — це, перш за все, людина, яка в потрібний момент взяла зброю в руки і взялася захищати свій дім. Це люди з великої літери. Я дуже пишаюся тим, що знаю всіх, з ким я працював раніше або зараз працюю. І чи не найголовніше, що це професіонали своєї справи, які, я сподіваюся, зможуть передати свій досвід нашому підростаючому поколінню, яке в майбутньому, якщо таке станеться, буде захищати свою Батьківщину. Але більш професійно», – каже «Чіча».

Командир десантно-штурмової роти ГУР «Кракен», позивний «Чіча» / Фото. ТСН.ua

За його словами, це зробив штурмовик одна з найскладніших військових спеціальностейщо особа усвідомлює ризики, на які вона йде.

«І коли хтось робить такий вибір, він дуже ретельно його обмірковує. Найголовніше – це духовна складова, яка відповідає на ваші питання, що ви можете зробити? Це показує ваш характер. Ще одна невід’ємна ланка – фізична підготовка. Потім люди проходять KMB У KMB їм допомагають наші професійні інструктори з досвідом бойових дій, і вже триває процес відбору, щоб вирішити, кого найкраще використовувати», – сказав Чіча.

Військові кажуть, стати штурмовиком «Кракен» може кожен, головне – бажання.

«Є люди, які навіть у цивільному, якщо ви побачите його у звичайній сорочці та штанях, то ніколи не скажеш, що він штурмовик. І ця людина має набагато більше духу та сили, ніж більшість інших людей», – каже Чіча.

Переглянути відео можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням Знищення Російської імперії – наша перемога! Дивіться інтерв’ю з командиром роти “Кракен”.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Неїжпапа пояснив, яке рішення союзників України може кардинально змінити хід війни
Следующий Зеленський у розмові з ARD про ТЦК, мобілізацію та Третю світову війну – головні заяви президента

Нет комментариев

Оставить комментарий